Üzenőfal

Üzenet írásához legalább Friss újonc rang szükséges.
A rangok listájáról itt olvashatsz
<<< <  13. oldal > >>>
április 24. 12:23:16 válasz erre
Webmester
Góré:)
A hirdetés egyértelműen meghatározza, hogy mi van kínálva. A "30+ ellenőrizetlen kor", az pontosan azt jelenti, hogy több mint 30, nincs ellenőrizve, és bármennyi lehet ami 30 nál több. Ha te elmész egy ilyen hirdetésre pontosan ezt kapod, és ez is lett meghirdetve.
Fordítás:   
előzmények
 
április 23. 13:57:17 válasz erre
Dreamwalker89
Becsben tartott
Igen, de nem erre gondoltam. Az lett volna a mondanivalóm, hogy ha a szolgáltatói oldalnak van X, Y elvárása, akkor a másik oldalnak is lehessen
Fordítás:   
előzmények
 
április 23. 13:52:45 válasz erre
Dreamwalker89
Becsben tartott
Nem tudom mire gondolsz, de egy egészséges kereskedelem úgy néz ki, hogy fizetsz valamiért amit meghatároztak. Ha 1 kg kenyér 900 Ft, kifizetem és valójában 0.4 kg akkor átvertek.
Fordítás:   
előzmények
 
április 22. 17:24:51 válasz erre
Webmester
Góré:)
Változott a háttérben futó adat migráló motor.

Egyre többször fordul elő, hogyb (más oldalon) ugyanaz a lány több számon /néven/képpel hirdet (legtöbbször azok akik... fogalmazzunk úgy, kétes hírűek). Sokszor a visszatérőket nem vesszük észre, hogy már hirdettek és elég sokára szerzünk róla tudomást az új szám/név/képek miatt. Aztán visszavált mondjuk a régi számra vagy egy harmadikra... és kezdhetjük előlről... Értelemszerűen nálunk ez kevébé fordul elő - hiszen ezen az oldalon tudjuk összerendezni a dolgokat és eddig is összerendeztük. Viszont az infóbázisban és a nálunk nem hirdetők adataiban nehezebb dolgunk van.

Mostantól egy hirdetőhöz korlátlan hirdetés, korlátlan telefonszám, korlátan név , korlátalan kép tartozhat adat reláció szempontból. Hirdetése ezehn az oldalon továbbra is csak egy lehet, de a máshol lévő több hirdetést le kell kezelnünk az infobázisban.

KOMYOLYAN KÉRÜNK MINDENKIT, akit a segítő szándék vezet, segítsen nekünk az adatok összerendezésében. A beszámolóknál és az infóbázisban be tudjátok küldeni azokat a számokat/neveket amin hiordet/hirdetett6 valaha az adott hirdető. Ha bekülditek össze tudjuk kapcsolni.

Ennek kapcsán a beszámolók felső része is megváltozott és az infóbázis felülete is.

Kérünk mindenkit küldjön annyi infót, hogy belefulladjunk a munkába vele :)

1-3 prémium nap jár a hasznos infóért - attól függően mennyire hasznos.
Fordítás:   
 
április 22. 17:15:53 válasz erre
Webmester
Góré:)
A pontátlag fals és torz, ami miatt a lányok folyamatosan panaszkodnak. Okkal.

Egyrész kevés pontozásnál - azaz ha az adott hirdetőnél az adott dolgot kevesen pontozák - egy-egy extrém eltérés nagyon rossz irányba viheti a dolgokat, amik nem reálisak. Péda 3 5-ös értékelés és egy egyes az 4. közben valószínűsíthető hogy valami egyedi problémája volt annak aki egyest adott, viszont megs e fogja nézni a hirdető beszámolóit ha 4-est lát, mert elkönyveli rossznak az adott dologban a hirdetőt. És itt elérkeztünk a második ponthoz.

A vendégek nem pontoznak reálisan. 100 pontozott dolgoból 99 a maximális 5 pontra van értékelve. A legtöbb átlagpontszám 4.7 felett van (inkáb b 4.8 felett). Teljesen értelmetlen számolási kapacítás , hely foglalás, mikózben igazából nulla a hasznossága ahhoz, hogy választást segítse.... Arra ott vannak a beszik és az infobázis. a pontozási lehetőséget megtartottuk, mert ugyan kínomban nem tudom sírjak vagy nevessek amikor látom a meghint maxra ponoztt beszámolót , de kértétek lehessen pontozni, így megtartottuk. Egyszerűen nem igaz, hogy 40 randi pont ugyanolyan hiper-szuper 5 pontos francia volt. Mégis ott a 40 beszi egy írótól, hogy neki márpedig mint 5 potnos :) Mondjuk kicsit irigylem ha tényleg így van... :)
A lényeg, hogy a pontozásnak a differneciáls lenne a lényege. De mivel nem differenciálnak a vendégek , ezért a lényege veszi el. Meg kell nézni más oldalakat a 10ból 100 beszámoló pontozása vicc kategória, senki nem is veszi komolyan. Kényszeríteni meg nem akarunk úgy, mint ahogy az istennő, felejthetetlen stb. besorolásokkal van "kikényszerítve", hogy mutassa meg mindenki, kit tart a legjobbnak... Vagy címkézésnél is limitálva vannak a kiadható cimkék.... De így legalább lehet tudni, hogy amelyik poztív cimke ki van választva , na abban aztán tényleg kiemelkedő a hridető :)
Lehetne bevezetni szabályokat, pl. ha 18 pontozható szempont van akkor 18x3, azaz 54 pontból lehetne gazdálkodni pontozásnál... De azt tuti megint cenzurának vagy támadásnak, "szuverenításotok elleni merényletnek" fognátok fel(hogy divatos fogalommal operáljak :))
Tehát az átlag a békesség kedvéért nincs kiírva, akit érdekel a pont annak ott van maga a beszi, egyelőre nem gondolkofunk az átlag újra kiírtásán....
Fordítás:   
előzmények
 
április 22. 17:14:56 válasz erre
Webmester
Góré:)
Mivel ez félreérthető : az oldalon a rózsak szálának megadása valós, az életkornál pedig ki van írva ha ellenőrzött, és az is ha nem. Tudom mire gondoltál, de félreérthető, ezért szögezem ezt most le. És kérem ne is vigyétek tovább a poénkodást ebben, hogy ne értse félre senki....
Fordítás:   
előzmények
 
április 22. 16:57:05 válasz erre
Lucien
V.I.P.
Mit érsz vele, ha annyival több lesz a rózsa mire odaérsz, mint amennyivel idősebb a valóságban??
Fordítás:   
előzmények
 
április 22. 13:56:50 válasz erre
Dreamwalker89
Becsben tartott
Ha a kor nem valós, akkor a rózsák szála se legyen az ;)
Fordítás:   
előzmények
 
április 21. 09:00:10 válasz erre
Draquar
Vezérhím
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Fordítás:   
 
április 20. 16:12:20 válasz erre
DiosCsiga
Nagytudású
BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET !
Fordítás:   
 
április 18. 17:34:02 válasz erre
Köszönjük🥰
Fordítás:   
 
április 18. 13:28:27 válasz erre
Webmester
Góré:)
BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET !

A nyuszivadászat elkezdődött.:)

Vendégek 5 tojást tudnak kicsikarni a nyuszitól, melyekben vagy 2 prémium nap, vagy a ritka(1:100) jackpot esetén 15 prémium nap lapul.
Hirdetők 2 tojást tudnak megtalálni, amelyekben 600 kredit lapul.

Jó pihenést mindenkinek - aki pihenni fog húsvét alatt, aki pedig az oldalon nézelődik az ünnep alatt, azok számára minél erotiksabb húsvétot kívánunk :)
Fordítás:   
 
április 18. 13:26:29 válasz erre
Yossarian3
Törzsvendég
T.Webi!
Köszönöm a reagálást és a javítást.
A dorgálás jogos, tudomásul vettem.
Boldog Ünnepeket az egész stábnak!🙂🐰🙂
Fordítás:   
 
április 18. 12:24:13 válasz erre
Webmester
Góré:)
Belsős automata megjegyzés maradt benne. Arra vonatkozik hogy több becenéven használtad az oldalt(Yosarian,Lucifer2025 az utóbbi időből) ,valamint beszámolóid kapcsán a múltban merülétek fel kérdőjelek, ami miatt fokozottabb ellenőrzés javallott.
Az adminisztrátoroknak ez figyelmeztetés ellenőrzéskor - ami véletlenül benne maradt, javítottam.
Mindazonáltal számtalanszor leírtam, konkrét beszámolóról üzifalon nem beszélünk, bőven van mód felvenni velünk a kapcsolatot.
Fordítás:   
előzmények
 
április 18. 10:43:22 válasz erre
Yossarian3
Törzsvendég
T. Webi!
Nem igazán tudom értelmezni a legutolsó beszim bemutatója alá biggyesztett ,,Soknickes" titulust.
Remélem ezt nem a Nyuszi hozta.
Egyetlen Nick nevem van jelenleg a
Formalin 25!
Kellemes Húsvéti ünnepeket Mindenkinek!🐰
Fordítás:   
 
április 18. 07:19:22 válasz erre
Royal8118
Törölt reg
Örömökben és élményekben gazdag Húsvéti ünnepeken kívánok mindenkinek !
Fordítás:   
 
április 15. 20:17:59 válasz erre
Thom25
Könyvet írhatna
A pontátlag segítene. Korábban volt, nem tudom miért szüntették meg. Főleg a sok beszámolós lányoknál. 40 beszámoló felett hasznos dolog. Látom, hogy az egyik vállalásnak alacsony pontátlaga a másiknak nem. Ha bizonyos vállalás miatt megyek, akkor rengeteget segít.

Ilyen alapon a beszámolók is szubjektívek. Az egyiknek ez tetszik, a másiknak az.
Ha tízen magas és tízen alacsony pontszámot adnak egy bizonyos vállalásra, abból le lehet vonni a konzekvenciát. Nagy számú beszámoló esetén nagy segítség a pontátlag. Nemrég visszatért egy hirdető rengeteg beszámolóval. Kinek van ideje ennyi beszámolót elolvasni? Ha látom, hogy valakinek magas pontátlaga van és sok beszámolója, akkor elég az utolsó hét írást elolvasni. A pontozásnak is akkor van értelme, ha van pontátlag.
Fordítás:   
előzmények
 
április 15. 17:58:54 válasz erre
csumpitasz
Mindentudó
Szerintem is az. Napokon keresztül molyoltok ezzel az élet korral. Ha tetszik valaki és fantáziát látok benne akkor 111 hogy hány éves. Főként ha hozzá az elvártakat. Szerintem kérhetsz kor ellenőrzést!
Fordítás:   
előzmények
 
április 15. 17:53:42 válasz erre
csumpitasz
Mindentudó
Szerintem ez nem sokat segítene. Mindenkinek más jön be, akinek tetszik a hirdető arca annak 4.7, akinek kevésbé annak csak 3. A csók megint személy függő ha működik a kémia 5, ha kevésbé akkor csak 2.8. Ők se gépek ezt be kell látnod!
Fordítás:   
előzmények
 
április 13. 14:43:03 válasz erre
Thom25
Könyvet írhatna
Hello!
Az adatlapokon a pontátlagot meg lehetne újra jeleníteni? Ha egy lánynak van 20-30 vagy 40 beszámolója, nagy segítség lenne, ha látszódna az átlag. Külön-külön beszámolókban ott van a pontozás, de egy átlag nagy segítség lenne. Azért nem mindegy, ha egy lánynak az arcra 3 pontátlagot kapott vagy 4,7-et vagy például a csókra 2,8-at vagy 4,6-ot. Régen ha ránéztem az adatlapra és rögtön lehetett látni az adatlapon az átlagot. Ha láttam, hogy nagyon alacsony, akkor el sem kellett olvasni a beszámolókat. Vagy az se mindegy ha valaki barátnő feelinget vagy pornós feelinget keres. Egy lánynak lehetnek kiváló beszámolói,viszont lehet hogy a pornós vonalat képviseli. A vendég meg a BF-et szeretne. A pontátlag ebben is segített. A BF-nek és a PF-nek nagyon sokszor eltérő a pontátlaga. Nem kéne olvasgatni feleslegesen, rögtön látszana az adatlapon.
Fordítás:   
 
április 11. 08:08:45 válasz erre
INKA01
Inaktív hirdető
Sziasztok Csajszik!

39- es méretben teljesen újszerű állapotban platformos magassarkúk/5ezer/db/ combcsizmák/10ezer/db/ eladók költözés miatt, 3. Ker. Bécsi út, Óbudai temető. Kérésre videchaten megtekinthetők, ha van konkrét elképzelésetek viberen, whatsappon, telegrammon 30/925-4119 Pusszy Nektek! InKa
Fordítás:   
 
április 10. 01:56:03 válasz erre
Webmester
Góré:)
Nem megoldható. A hirdetők adják meg az adataikat, mi nem adhatunk meg önhatalmúlag mást.

Életkor tekintetében kiírjuk, hogy ellenőrzött avagy sem. Ha nem ellenőrzött akkor nem hiteles, hanem több. Ezen nem tudom mit lehet elveszíteni, hiszen eleve a nem ellenőrzött kor nem hiteles...
A többi adat tekintetében ha nem tudjuk ellenőrizni, vagy eltérést találunk ellenőrzéskor, a hirdetési lehetőséget vonjuk meg, ha nem javitja.

És igen. Lerágott csont, ezt számtalanszor leírtam már....
Fordítás:   
előzmények
 
április 8. 23:14:40 válasz erre
Ace_Ventura
Nagytudású
Tudom, hogy már lerágott csont, de az nem megoldható, hogy akinek 2016-os beszámolói vannak, legalább az ne legyen 23 éves? :)))

Teljesen hitelességét veszíti így :) Gondolom nem 14 évesen került fel az oldalra :P
Fordítás:   
előzmények
 
április 4. 17:44:47 válasz erre
Yossarian3
Törzsvendég
Megengedi, hogy tegezzelek?😄
Fordítás:   
 
április 4. 16:37:41 válasz erre
Webmester
Góré:)
Először nem értettem, aztán leesett....;)
Ez fájt;)
Fordítás:   
előzmények
 
április 4. 16:06:08 válasz erre
Nyugodtan lehet tegezni ,kérem...😊
Köszönöm szépen a választ, naaagy kő esett le a szívemről.
Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok...
🥰
Fordítás:   
előzmények
 
április 4. 12:53:49 válasz erre
Webmester
Góré:)
Ezt mi okoztuk, molyoltunk az oldalon a rang kiszámolón egy hiba keresés miatt, tesztelés közben aki pont akkor katintott néhány dologra, annak átállítódot. Magától visszaáll a helyes rangokra.
Fordítás:   
előzmények
 
április 3. 21:05:34 válasz erre
Megnézitek majd a hirdit?
Nálam most még 3 beszit kellene írnom, hogy lépjek rangot, meg prémiumot vásárolni, stb, stb.
Billetyűbetyár lettem🤭😀
Más is szólt hogy gond van nála. Csak Ő a másik oldalon volt, Vendég.
Kinek még.
Addig leszek exlusive billentyűbetyárka,amíg nem ok...
Köszi.
Fordítás:   
 
április 2. 15:20:05 válasz erre
Webmester
Góré:)
Az adott beszámolóból az ilyet akkor töröljük, ha ellenőrzött korú a hirdető - és valamit más számot saccolsz. Minden egyéb esetben benne hagyjuk. Általában a külső leírásban szokták megírni.
Fordítás:   
előzmények
 
április 2. 13:16:56 válasz erre
Ace_Ventura
Nagytudású
Olyat lehet, hogy a beszámolóba lesz egy saccolt kor rész ahova mi is beírhatjuk, hogy mennyire tippelünk?
Fordítás:   
előzmények
 
április 1. 08:59:09 válasz erre
SimiSoma
V.I.P.
Nem vitatva az állítást, csak kissé mögé nézve úgy látom, hogy miután a korletagadás elharapózott, márpedig elharaózott, azok a hirdetők is kénytelenek (kifejezetten a Webi által kifejtett üzleti megfontolásból) alkalmazkodni, akik különben inkább őszinték szeretnének lenni, de azért mégsem azon az áron, hogy a maguk ellenségei legyenek. Ezen a ponton kicsit találkozik Viva és Webi érvelése.
Fordítás:   
előzmények
 
április 1. 08:53:43 válasz erre
Neked 6, nekem 8😉🥰
Fordítás:   
előzmények
 
április 1. 00:55:34 válasz erre
Leírtam hogy jönnek ide ès mièrt jönnek ide. (Nekik nincs szüksègük több hívásra se vendègre, mègis ők is letagadnak a korukból, nem mindegyik de nèhányuk)

Más: gratulálok Abadalnak Szomszèdlányhoz.

Mèg inkább minden elismerèsem Melinának hogy fődíj lett. :)
Fordítás:   
előzmények
 
április 1. 00:15:18 válasz erre
Webmester
Góré:)
Előző hónapban megszerezett tombolákat kisorsoltuk.

Gratulálunk a nyerteseknek, őket személyes üzenetben is értesítjük a nyeremények átvételi módjáról.

FŐDÍJ: randi Szomszéd lánnyal!:
890024 - Abadal

Akik nem nyertek, szerintünk örülnének egy beszámolónak is a randiról :)


Prémium vendég előfizetés:
313048 - Lucien
603338 - Panasonic
139056 - WGNM
777331 - FrigyesBácsi
505503 - Norbi341
358389 - Meki97
473422 - Delet
899692 - Sztrecskin
364171 - Givemefive
301089 - 19bb75
573468 - Sylvester40
264639 - Wolfdick
501880 - csempike
601459 - csatangoló1
224692 - Spaghetti
822725 - Nasreddin


A tombola nyereményjáték újraindul. A fődíj egy randi lesz Melina szexpartnerrel !

LINK
Fordítás:   
 
április 1. 00:07:13 válasz erre
Webmester
Góré:)
Azt remélem tudod, hogy neagyon kevesen értik az ennyire valósnak ható iróniát... ? :)
Fordítás:   
előzmények
 
április 1. 00:06:10 válasz erre
Webmester
Góré:)
Nem tudom mit szívsz, de ezek szerint nem rossz anyag, küldjél belőle nekem is.... :)

Itt egy erotikus szolgáltatást hirdetnek, aminek elég fontos jellemzői a fizikai paraméterek. Hogy jönnek ide óvónik, igazgatók, újságírók?:)
Mindig mindenkinek elmondjuk a lehetőséget a kor ellenőrzésre. Olyan baromságot eddig nem kaptunk vissza indoknak, hogy az inkognító lenne az ok. Vagy nem kapunk választ, vagy a válasz az, hogy kisebb kiírt kor = több hívás.
Kivétel nélkül.
Több mint 2 évtized alatt.
Sok ezer esetben.
Fordítás:   
előzmények
 
március 31. 14:45:08 válasz erre
Köszike🤣🥰
Csak jelzem hogy egy kedves illető jelzett.
Jelenleg még nem jött el a később ideje, de észben tartom, megígérem. Igazán kedves vagy,köszönöm.
Legyen csodás napunk...🫠
Meg holnap is😉🥰😙
Fordítás:   
 
március 31. 00:40:32 válasz erre
Mindjárt megyek aludni, csak eszembe jutott valami, amit majd később írok ide.
Csak azért szóltam hogy szóljatok majd rám, hogy szóltam hogy szóljatok majd rám.
De azt el ne felejtsétek...😚
Fordítás:   
 
március 31. 00:29:56 válasz erre
Atyaég, már ma van😱😁
Jó éjt mindenkinek...
Szép álmokat, kezeket a paplan fölé,... 🥰
Fordítás:   
 
március 31. 00:26:18 válasz erre
Szeretek kivétel lenni...😀
Kilógni a sorból, úgyhogy én azért nem adom meg a korom, mert kivétel vagyok. Nélkül nélkül.😉 És hát ugye a diszkréció az oka. Nem üzleti megfontolásból.
Ennyi...
Bibibííí...
Ja, a kort lefelé, a méreteket felfelé szokták korrigálni.😆
Khmmmm...
Ekkora halat fogtam 👀...😂
Fordítás:   
 
március 30. 09:36:56 válasz erre
Azon gondolkodtam, hogyan tudnám összefoglalni a gondolataimat, érveimet.
Igen jó pontossággal megtetted. Köszi.
Fordítás:   
előzmények
 
március 30. 00:55:30 válasz erre
"Kivétel nélkül üzleti megfontolás volt a háttérben".
Webi ha jól èrtem ti megkèrdeztetek több ezer lányt mièrt nem hajlandóak a saját igaz korukkal hirdetni ès kivètel nèlkül csak egyfèle választ kaptatok rá.
Üzleti oldal, üzleti okok...
De vannak lányok akik nem ezzel foglalkoznak,civilek: óvónők, igazgatónők, újságírónők... szóval NŐK. Ha tőlük megkèrdezed a korukat, amit egy hölgytől nem is illik megkèrdezni, ott is előfordul hogy kevesebbet mond vagy kevesebb szeretne lenni. Ès itt nincs üzleti ok. Itt ilyenkor mi lehet az ok? Ès ez az ok ha nem is vallották be a kèrdezett hirdetők, nem lehet ok itt is? (Hozzáteszem már nem csak a nőkre èrvènyes ez az ok, idősebb fèrfiak is mondanak már viccelődve kevesebb èvet baráti társaságban)

Nem vonom kètsègbe hogy több ezer lányt is megkèrdezhettetek, valamint nem találkoztatok Royal kollèga indoklásával. Na de megkèrdeztètek az összes hirdetőtöket indulás óta? Senkit nem hagytatok ki?

Igazából azt is jó lenne tudni Royal kollèga hány lányt kèrdezett meg vagy csak elmèletet gyártott ami jól ès logikusan hangzik. Teljesen lesöpörni nem tudom az èrvèt. A lányoknak változik a neve, változik a horoszkópja. Vajon inkognitóból vagy üzleti okokból?

Fèlre èrtès ne essèk, az általad említett ok a döntő vagy 98%-ban,hisz ha inkognitó/diszkrèció/rejtőzködès lenne a cèl kiírhatnának 5 èvvel többet is, de kivètel nèlkül mindenki kevesebbet ír ki.

Viszont a többsèg nem az igazi nevèvel hirdet, választ egy jól hangzó másikat. Van hogy a horoszkóp sem valós. Ès èn már beszèltem hirdetővel aki megmondta hogy direkt mást írt oda hogy ne legyen beazonosítható. Ez az egy eset van amièrt teljesen nem vetem el Royal kollèga èszrevètelèt. Persze az arányokkal tisztában vagyok, naná hogy a többsègnèl az van amit te írtál. De szerintem mindkettőtöknek lehet igazatok egy időben. Royal kollèga állítása nem cáfolja azt hogy te milyen válaszokat kaptál a hirdetőktől.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 22:20:58 válasz erre
Webmester
Góré:)
Tévedtem, utánanéztem , 65.000 körül alakul a 30 éves nők száma.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 22:15:22 válasz erre
Webmester
Góré:)
Ugyanazt leírtad pepitaban,amire egyértelműen kijelentettem, hogy sosem fordult meg elő ez indok.

Nem. Rosszul gondolod.

Sosem volt ez indok az oldal fennállásanak több mint két évtizede alatt... mondjuk fura is lenne felismerhetőségről beszélni hiszen egy évfolyamból , pl. 30 éves nőből kb 80.000+ él magyarországon... ne erőltessed ezt a gondolatmenetet.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 21:28:21 válasz erre
SimiSoma
V.I.P.
Papa tudja, hogy nem 18 éves tini, hanem 18+. Mint te, lányom.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 17:11:55 válasz erre
Royal8118
Törölt reg
Rosszul fogalmaztam.A diszkréciót összekevertem az inkognitóval.
Ezért írtam tegnap 20 h 45 bejegyzésemben: Bocsánatot és elnézést kérve , mindazoktól akik emiatt esetleg félreérthették.
A helyesen megfogalmazott gondolat így hangzik:Én megértem ha valaki nem vállalja a valódi korát.Nem is feltételezem, hogy üzleti megfontolásból hanem az Inkognitója védelmében.
Ezzel arra akartam utalni , sokan félnek , hogy az ismerőseik ,barátaik, szüleik a képek alapján esetleg felismerhetik Őket.
Pl: Zebulon nézegeti az oldalt és meglátja barátnőjét Zuzankát. Felhívja( vagy személyesen) és megkérdezi: Véletlenül nem Te vagy a képeken? Ugyanolyan szép kerek segge van mint Neked .ÁÁÁ…. az egy 23 éves csaj Én meg tudod jól ,hogy 30 vagyok. Ráadásul az egy szőke( a barát nem tudhatja ,hogy parókát visel e ) és nincs a testén egy darab tetoválás sem ( mivelhogy retusálva lettek) . Lehet ,hogy ezzel sikerül eloszlatni a felmerült kételyeket. ( az más kérdést vet fel Zebulon miért nézegeti a Beszamolok.com oldalt?) Simán előfordulhat ,hogy a lány egy rosszakarója vagy irigye .jelezte neki, de egy szülő is megkérdezheti ugyanezt ,mert gyanút fog vagy netalántán valaki felhívja a figyelmét ,hogy a lánya nem is pincérnő hanem …… Mire gondolsz Papa az egy 18 éves tini Én meg tudod jól ,hogy 24 vagyok.
Erre akartam utalni a kor miatti inkognitóval kapcsolatban.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 12:06:03 válasz erre
Webmester
Góré:)
Még 3 napotok van tombolát szerezni, kedden sorsolás :)

Gyűjtsétek a tombolákat, hogy tietek legyen a randi Szomszédlánnyal :)

LINK %C3%A9d+l%C3%A1ny-702881639-225747
Fordítás:   
 
március 29. 11:59:09 válasz erre
Webmester
Góré:)
Ezt fejtsd ki légyszíves:
"Mint írtam Én megértem ha valaki nem vállalja a valódi korát. Nem is feltételeztem,hogy üzleti megfontolásból hanem a diszkréciója védelmében."
Több mint két évtized alatt eygszer sem találkoztunk olyannal, hogy valaki diszkréció miatt nem adja meg a valós korát. Kivétel nélkül üzleti megfontolás volt a háttérben. Az ok szimpla: többen keresnek ha 30-at adok meg 40 hyleett, és ha már eljön marad is. És mivel a hirdetők 90%-a lefele "kerekít" legtöbben beállnak a sorba, és így licitálnak korban egymás alá. Ez ugyanolyan mint a todatos vásárló egy plázában. Megy célirányosan és megveszi azt amire szüksége van, nem boklászik és impulzusvásárol.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 11:53:54 válasz erre
Webmester
Góré:)
A piac keresleti oldalának 100%-át ti adjátok. Nem a töredékét.. Mivel azt a vendégek adják. Ha arra giondolsz, hogy az itt megszólalő vendégek, akkro igazad van. De az oldalt látogatók havi több százezres tábora nem kis töredék.
Fordítás:   
előzmények
 
március 29. 11:51:19 válasz erre
Webmester
Góré:)
Köszönöm, hogy irón állampolgár vagy :) Nőhetene a népessége... :)
Fordítás:   
előzmények
 
<<< <  13. oldal > >>>
Happy Massage