• Beküldte:
  • Egyeztetés:

    Pofonegyszerű volt, akár az egyszer egy! Megjelent a Mikulás napi akció, így kérdezősködtem a chatfelületen, majd szerdán biztossá vált, hogy a puttonyom tartalmát szombaton fogom kiüríteni. 😄 Ekkor foglaltam le a 14:30-as időpontot VTR-en, ami már megfelel egy digitális szerződéskötésnek is ezen az oldalon. 😄
  • Megközelítés:

    Már kétszer jártam Evelynnél, bár tudom, hogy ez nem segít azokon, akik először olvassák a soraimat. 😄 A Rákóczi tér metrómegállótól maximum másfél percnyire található a helyszín. Vakon is odatalálsz majd. Próbáld ki, hogy kinyomod a szemed! 😄 😄 
  • Helyszín:

    Egy régi társasház felsőbb emeletén bújik meg Őméltósága. Jómagam a lépcsőn caplattam fel az adott emeleti szintre, de legendák keringenek arról, hogy van felvonó is az épületben. 😄 Remélem, hogy hisztek a mesében! 😄 Lefelé jövet mintha megláttam volna a liftajtót, esélyes, hogy nem optikai csalódás volt.

    Eléggé nagy belterületű lakásról van szó, melyek nagy belmagasságú szobákat rejtenek. A tetthely is ilyen. Található benne egy hatalmas franciaágy, a helyiség jobb oldalán, a falon pedig egy tükör, ahonnan már csak egy lépés Csodaország. A fürdőszobában a kád fölött függöny gondoskodik arról, hogy a zuhanyrózsából (ami leginkább egy kobrafejre emlékeztet) áradó víz a megfelelő mederben maradjon. Annyi tusfürdő van még, hogy a fizikai sík mocskát letisztítsd magadról. Szájvízből is több kupicára való van, ami beállítja a legjobb PH értéket. 😄 Nem járok kocsmába, de remekül éreztem magam, amikor lehúztam belőle egy felest. 😄 

    Nem volt nálam nagyító, de a tisztaság szembeszökő jelenség az egész helyiségben.  
  • Lány külseje:

    Evelyn egy szemüveges, bájos, jó alakú, harmincas éveinek elején járó nő. Szőke, hosszú hajú, formás menyecske, egyáltalán nem a plázacica akolból való. Leginkább a szomszédlányos jelleg dominál. Feszes, szilikonos cickói antennaként merednek előre, nem csoda, hogy precíziós műszerként hatnak a férfiember alsó régióira. A feneke is nagyon erős hatást fejt ki. Természetesen látványilag, nem holmi gőzkamra jut róla eszembe. Amikor kitolja a popsiját, akkor őrületesen jó formát ölt ez a testrész. 
  • Action:

    Tulajdonképpen nevezhető Harmadik típusú találkozásnak az aktuális randevú, bár ezalatt nem egy science fiction együttlétet kell magatok elé képzelni. Tehát itt nem predátorok bújtak egy ágyba, és nem alienek ejakuláltak savat a másikra. Hogy mindenki képet kapjon arról miről is van szó, egy kicsit közelebb kell hoznom a mozivászont. 

    A valóság magával ragadott a franciaágy előtt, amikor premier plánban láttam meg Evelynt egy vörös melltartós, egyben bugyis kivitelben. Jómagam egy szál faszban álltam mellé. Egyből nekiálltam izgatni testének különböző pontjait. Csókoltam a vállait, akkor az alatt, de a melltartó fogságában tartott keblei fölött. Néha indokolatlanul rásuhintottam a finom kis picsájára, majd ajkainak résébe bedugtam a nyelvemet. Ízletes volt ez a nyelvmanőver, nem vájárkodtam mélyebbre, de így is kellemes csókélmény lett a jussom.  

    Elröppentek az első poénok, melyek megrázták finom testét. A kis kacajok közepette belesimult a tenyerem a bugyijába, majd az ujjaimmal elkezdtem piszkálni a két lába közötti széfet. Kasszafúró üzemmódban éreztem, ahogy a fürge ujjak koreográfia van éppen műsoron. Nem sokkal később az ágyon kötöttünk ki. Én hanyatt, Evelyn pedig ráhajolt az égnek álló brokkolira. Határozottan állítom, hogy vegán, mivel igencsak szerette a brokkolimat. 😄 

    Le-föl húzogatta a faszt, miközben szopta a dákómat. Ráfolyatta a nyálát, még kérnem se kellett, úgy folyt végig a brokimon. Aztán felálltam a franciaágyra, hogy egy másik helyzetből vegyen Evelyn az ajkára. Közben néztem magunkat a tükörben, bár a fejünket nem lehetett látni, így amolyan fejnélküli szexélményben volt osztályrészünk. Most is áll a farkam, ahogy rám nézett közben, miközben folyamatosan szopta a nyálban ázott bránert.

    Megmondtam Evelynnek, hogy most nyalnám egy kicsit hátulról. Először a kidüllesztett popsijánál kezdtem el a nyelvtornát, majd a húsbarlangjába tévedt a nyelvem. Zamatos nyílását lefetyeltem alul-felül. De éreztem, hogy nekem is meglepetésben van részem, mivel partnerem hátulról a lábaival elkezdett játszani a farkammal. Konkrétan a lábaival húzta a bőrt a faszomon. Kifejezetten élveztem ezt a pillanatot, ahogy a makkom alá mozdul a bőr. 

    Mindketten éreztük, hogy már eljött a pillanat, hogy a luftballon felkerüljön a legbecsesebb szervemre. Készen álltam, hogy misszionárius pózban betömjem a lyukát. Fölé görnyedtem, majd zakatolt benne a faszom. Először lassan, majd rákapcsoltam a sebességre. Tempós kúrás következett, de közben nem egyszer felnevettünk. Akadt olyan helyzet, hogy egy kicsit megcsavartam a mellbimbóját, majd mondtam neki, hogy "Mindjárt be fogom a Juventust!" Evelyn egyből reagált, hogy inkább a "Karácsony FM-et fogd be!" . Egyből hozzátettem, hogy azt is mondhattad volna, hogy a pofámat fogjam be. 😄  

    Megkértem, hogy forduljon meg, mert hátulról is be szeretném küldeni a nagyágyút a vájatába. Mondta, hogy lassan kezdjünk hozzá, mivel a dákómat méretesnek találta. Elkezdődött a hancúr, először komótosan, majd megtaláltuk a kellő tempót, ami mindkettőnk számára megfelelő volt. Közben megfogtam Evelyn nyakát, miközben járt benne folyamatosan a kemény faszom. 
    Doggy póz utàn Overdose pozitúra következett. Evelyn felpattant a nyeregbe, majd ütemesen ràzkódott a faszomon. A feszes keblei szinte az ajkamat érték, de a két formàs csöcsöt telibe nyaltam a nyelvemmel.
    Ezután cserélgettük a pózokat, egyszer misszionárius, egyszer kutyapóz, de legjobban nekem az tetszett, amikor elölről keféltem meg felettébb izgató partneremet. Ebben a helyzetben eléggé csattogós iramban tudtam megbaszni Evelynt. Azt azért hozzátenném, hogy az egész együttlétnek nem volt vad pornós jellege, inkább egy nagyon jó szexélménynek éreztem, és közben jó sokszor felnevettünk, tehát a vidàmsàg végig jelen volt. 
    Ezután történhetett, amikor az àgy szélére húzódtunk, majd Evy összefogta a formatervezett melleit, majd közéjük csulàzott. A saját köpetem egyből követte az övét, és a szopórúd is reflektorfénybe került mihamarabb. Kéjesen csúszott-màszott az izgató didkók között, és én is mondtam a magamét közben, hogy mennyire mellbekúrom őt. 

    Ismételten az àgy közepén talàltuk magunkat. Lekaptam a minizubbonyt magamról, Evelyn a két lábam közé hajolt, majd verte és szopta a faszomat. Hogy nehogy felfekvéses legyek felálltam az ágyra, majd a kárómat beleraktam a szájába. Evelyn addig dolgozott a felduzzadt brokimon, hogy némi morgás kíséretében beleélveztem a szájába. 
  • Elszámolás:

    Ez az együttlét ajándék volt. Ár-érték arány egyszerűen fergeteges. A Mikulás napi akció keretében csak egy Deák úr landolt az üvegasztalon. Vigyáztam rá, hogy az öreg nehogy összetörje magát. 😄 
  • Összkép:

    Igencsak kellemes élmény részese lehettem egy szép és kívánatos nővel. A harmadik találkozó is remekül sikerült. "Nagyon jó" és "Feledhetetlen" minősítés közé esik az értékelésem.
Happy Massage