• Ne vedd készpénznek a beszámolót, az író még nem érte el a Már Valaki itt rangot!
  • Beküldte:
  • Virág reagálása

    Hogy miröl ismerem fel...hangja nyugodt,kiegyensulyozott,magabiztos...és mégis, szinte kézzel foghatóan tele van vággyal,szenvedéllyel...keveset beszél,azt se hangosan...a bölcsesség,tapasztalat,és a gyengébbik nem iránti tisztelettel teli vágy okozta érzés...szétáramlik már mindenemben...pedig még csak telefonon beszélünk...hogy ki Ő...hát természetesen a FÉRFI...magamhoz ölelni ezen páratlan,mives "termékét"az Életnek...számomra felettébb megtisztelö érzés...nincs se eleje,se vége a bennem tornyosuló vágynak...hogy Őt érezhessem,kivánjam...és engedjek a sodrásnak,ami a testemben önálló életre kel,...s Vele a gyönyör táncába kezd..tudnod kell Édes...az ölelésed nekem felettébb értékes...hangod,sohajod...mit akkor adtál...amikor tölem csodás érzést kaptál...hallani nekem a szenvedély imáját...mi még jobban kitárja a csodák forrásának oltárához..a bejárat kapuját...egyben olthatatalan tűz...és szelid megnyugvás...e két erő egyszerre tombolt bennem,...mindvégig,amig a páratlan finomságú lelked,...kiváloan szabott öltözetét ...testem minden pontján érezhettem...maradj mindig ilyen...Kicsim...nincs két egyforma találkozás...csak ugy ,minthogy nem lépünk kétszer bele ugyanabba a folyóba...mindig jobb, és jobb kell ,hogy legyen...hiszen már most is szárnyal Tőled... a mindig ábrándozó lelkem...köszönöm,hogy bizalmaddal megtiszteltél...s egy parányit az életem része lettét...örökké ölellek...V.

  • Egyeztetés:

    Régóta fájt a fogam Virágra, a beszámolóit olvasván. Sokszor írtam, telefonáltam, de valahogy nem volt szerencsém. Végül egy szép vasárnapi napon sikerült elérnem, és egy aznapi randit megbeszélni vele.
  • Megközelítés:

    Óbuda, forgalmas csomópont melletti csendes utcában egy lakóparki lakás. Könnyű megtalálni, autóval is, BKV-val is. Parkolóhelyet találni hétköznap talán kihívás lehet.
  • Helyszín:

    Kiváló, világos, napfényes, ízlésesen berendezett lakás. Fürdő mindennel felszerelve, a szobában profinak tűnő masszázságy és a híres kanapé is megtalálható.
  • Lány külseje:

    Amikor a kétszintű beléptetési rendszer :) után a megjelölt emeletre léptem, Virág épp kihajolt valamiért az ajtón, talán a lábtörlőt igazította meg. Így hangsúlyt kaptak formás nagy mellei, és irigylésre méltó alakja. Belépve átölelt, végigtapogatott, mintha egy régi szeretőjét üdvözölné. Tündéri teremtés, vidám, szerintem kedves/szép arcú, igazi MILF. Nálunk egyből megvolt az összhang.
  • Erotikus masszázs:

    Segített a vetkőzésben, beállította a fürdővizet, én már ekkor szinte harcra készen álltam.
    Fürdés után a masszázspadra irányított, rajta már csak egy törölköző volt. Melleit így már textil nélkül is megcsodálhattam, szobrász sem alkothatott volna formásabbat. A masszázs meleg olajjal indult, a lábaktól egészen a nyakig átsimogatott, közben áradt belőle a szeretet és egyre inkább a vágy. Én is hasonlóképpen éreztem. Masszázs közben melleit is bevezette, majd apró csókokkal halmozott el, fülembe sóhajtozott, mennyei volt. A fenekemnél elkezdett hosszabban időzni, immár nyelvvel is, fenék-gát-zacsi-farok vonalon. A gyönyör legmagasabb régióiba léptünk.
  • Levezetés:

    Ezzel kezdődött a levezetés, amely a fenti örömök hatványozását jelentette a kis kanapén. Nagyon beleéli magát, forró vágy tüzeli, minél inkább kedvemre akar tenni és sikerül is neki. Orális technikája egészen elképesztő, erősen szívja a makkom, és ahogy nyalogatja-szopogatja a lentebbi régiókat, egyre nehezebb ellenállni a végkifejletnek. Főleg, hogy közben szavakkal is kifejezi vágyát, dícsér, biztat. Hangosan, kacagva-nevetve élveztem el, nem is tudtam, hogy így is tudok, eddig talán még senki se hozta ki ezt belőlem. Köszönöm Virág! Sajnos most nem tudtam viszonozni, pedig nagyon vágytam rá, de nem voltam olyan állapotban, hogy a törölköző levételét kérjem és kelyhét is megkóstoljam. Pedig én is szívesen előhoznám kis szökőkútját.
  • Elszámolás:

    Fix *** van, nincsenek extrák, nagyon-nagyon megéri ezért az egyedülálló élmény***.
  • Összkép:

    Már többször vissza akartam menni, pedig senkihez sem járok vissza. Kíváncsi vagyok, hogy megismételhető-e ez az élmény, vagy pedig csak egyszeri volt.
Happy Massage