• Beküldte:
  • Egyeztetés:

    A hölgy régóta bakancslistás nálam, még akkor szerettem volna eljutni hozzá, amikor először jelent meg az oldalon sok-sok éve. Aztán szabadságra ment. Mikor visszajött, egyből a kedvencek közé került. Sajnos nekem nem tervezhető a szabadidőm, Ő általában napközben fogad vendéget -ráadásul limitált számban-, így egyre csak vágyálom volt eljutni hozzá. A mai napon vidékről hazafelé jövet láttam, hogy a kiírás szerint van szabad időpontja, így egyből hívtam. Tényleg jó volt neki, visszahívást ígértem. Szabaddá tettem magam, VTR-en bejelentkeztem és hívtam is, hogy robogok felé. 15 perccel korábban érkeztem, de ezt is rugalmasan kezelte.
  • Megközelítés:

    A térkép jól jelöli, Móricz Zsigmond körtér melletti utca. Tömegközlekedéssel kánaán, autóval nem annyira, hiszen kis utcák vannak sok autóval, így a parkolás necces - ebben is szerencsém volt, a háztól 20m-re tudtam parkolni. A parkolás persze fizetős, de ez Budapest nagy részére igaz. A kapott cím pontos, el is magyarázta, hogyan üssem be a navigációba - nem a szemközti házhoz irányított.
  • Helyszín:

    Emeleti garzonlakás, tiszta, hangulatos, a meleget egy állóventillátor tartja kordában. A fürdőben minden szükséges kellék megtalálható a tisztálkodáshoz, friss és tiszta törölköző, szájvíz, többféle márkás tusfürdő fogadott. Ahogy írták, a zuhanykabinnak lelke van, óvatosan kezelve jól működik.
    A szobában kanapéágy várt, óvott a szélétől - nekem nem volt vele bajom. Tisztaság és rend itt is, zene telefonról szólt - hogy mi, ne kérdezzétek, nem oda figyeltem.
  • Lány külseje:

    A képekről felismerhető, azokkal és az adatokkal megegyező hölgy fogadott. Arca kedves, mosolygós, egyből levett a lábamról. Egy egyszerű otthoni ruhában fogadott, kedvesen érdeklődve beszélgetve - mintha barátnőhöz vagy szeretőhöz ugrottam volna fel ebédidőben egy kis hancúrra-, nekem így volt jó. Vékony lány ahogy látszik, de cicije nem lóg semmit és érzékeny, szereti a puszit. Popsija kerek és jól markolható, tetszett.
    Ami a lépekről nem jön át, az a mosoly, kedvesség és szexiség - nem merült fel semmi negatív felhang, fintor, mosolyszünet. Jó beszélgetőpartner, volt közös téma is, tényleg, mintha egy szeretőhöz vagy barátnőhöz ugrana fel az ember.
  • Action:

    Fürdésem vége felé Ő is bejött zuhanyozni, míg én törölköztem, majd a szobában állva csókolózni kezdtünk. Kicsit vicces volt ahogy kívülről elképzeltem magunkat, mert magasabb nálam 6-8 centivel, viszont széltében kettő is kijönne belőlem. De csókja élvezetes, bár mély barátnős nem volt, de nagyon finom puha ajkai vannak, mellyel aktívan részt vett a smárban, közben simogattuk egymást. Az ágyra terelt, és finoman húzott oda engam is. Folytattuk térdelve, majd csókolózás közben egyre lejjebb hajolva vett rá, hogy én is költözzek a földszintre. Tetszett, hogy jelentős non-verbális tárháza van a férfiember irányítására - meg is jegyeztem neki, hogy ügyesen vesz rá a fekvésre. Rábíztam magam, így a csókokból puszikkal jutott le a cerkámhoz. Isteni franciába kezdett.
    Urak! Eddig azt hittem, hogy a beszámolók többsége rózsaszín ködben íródott mázas ömlengés, de nem, tényleg fenomén a lány, nagyon jól franciázik. Változatos, mélytorkos, kicsit kezezik amikor kell, izgatja a zsákos családot is ajkaival-nyelvével, nagyon jó ütemet diktál. Mikor tövig eltüntetett, nyelvével masszírozott, nagyon jó volt.Szégyen vagy sem, kb.10 percen belül elsültem. Ekkor is még sokáig izgatott, az utolsó kósza cseppeket is kicsalogatta belőlem. A végterméket nem láttam viszont, az eszközt is tisztán adta vissza, ahogy kapta :-)
    Kiterülve, bárgyú vigyorral feküdtem, kis beszélgetésbe kezdtünk, majd felajánlott egy krémes masszázst, mely jól esett, közben végig csevegtünk közös témákon. Az időérzékem szerint a kellemes beszélgetés sokáig tartott, így, mikor kiment kezet mosni, kerestem az órát, de nem láttam. Ő is jelezte visszatértekor, hogy sokat beszélgettünk, miért hagytam, de jól esett az is. Kérdésemre válaszolva 10 percünk maradt, erre felajánlotta az első menet koppintását, amit elfogadtam, így ugyan azt a fenomenális, csodás franciát kaptam. Közben gondoltam, lehet, hogy gumit kéne kérnem, de az idő rövidsége és az esetleges bénázásom miatt csöndben maradtam, élveztem a csodás műsort.
    Ez a hölgy varázsló vagy boszorkány, mert úgy éreztem, hogy bármennyire is jó, amit csinál, de el nem megyek. Erre rákapcsolt, én fogtam a fejét (de minek, Ő jobban csinálta magának a mélytorkos kényszert) és elindultam a csúcs felé. Ezt megérezte, újabb fokozat és ismét nagyon nagyot élveztem, a talpam is begörcsölt, gömbölyű lett. Csodás volt.

    Pihegés közben megjegyezte, hogy menjek majd még és próbáljunk ki mást is - lehet, hogy hallotta a gondolataimat? Persze, hogy megyek, ha tudok, hiszen adósa vagyok, én is meg szeretném mutatni, mit tanultam az évek alatt. Amúgy meg kíváncsi vagyok, hogy a másik ajkaival mit tud?
  • Elszámolás:

    Extrák nincsenek, publikus a csokor méret. Az elején, érkezéskor tettem az asztalra a megbeszélt tisztelet díjat, ahogy szoktam, ami a randi végéig ott is maradt.
  • Összkép:

    Nos, szerencsésnek érzem magam, hogy eljutottam Melinához, nem volt hiába a várakozás. Azon leszek, hogy megint meglátogassam, ezúton buzdítok mindekit erre, hiszen egy kincs a hölgy.
Happy Massage