Szia Drága. Örülök hogy megismertelek :)
Köszönöm szépen kedves szavaidat :) várlak vissza szeretettel :) Csókollak :)
Egyeztetés:
Többszöri levelezés, üzenetváltás, melyekre kedvesen válaszolgatott Dominika. A randit megelőző napon telefonon egyeztettünk, másnapra kért megerősítő SMS-t.
Megközelítés:
Sokunk által ismert Marina-part. Ahogy az ősz utolsó napsütésében sétáltam célom felé felrémlett, hogy itt hajógyár volt, melyre sok utca név is utal. Én is melóztam itt. Nyáron a forró vaslemezek, télen a fagyos Duna. Jóváírásnak éreztem, hogy a purgatórium után édeni környezetben egy angyal vár. A parkolást körülményesnek láttam. De a plázától gyalog egy kellemes séta. Pontos időben telón megkaptam a nyerő számokat, mivel bejutottam a szentélybe.
Helyszín:
Liftezés után Ajtó nyílik. Domika mögötte vár és bevezet egy modern tiszta, hangulatos szobába. Nagy franciaágy, szobainas, hangulatfények, relaxzene. Friss törcsivel fürdőbe megyek( alváz mosás, otthonról piperébe vágva jöttem) , listerin. A fürdő kádas, ragyogó tisztaság mindenhol, dícséri Domonika kis kacsója munkáját.
Lány külseje:
Valóban egy angyali szőke, hosszú hajú leányzó, szép arccal. Isten jó kedvében lehetett Domikánál. Modell alkat, magas, de nem az a zörgő csontú. Minden valódi, ahogy sikerül piros melltartójától megszabadítanom élvezettel fogok a tinis, álló cicikre szemből. Fogom karcsú derekát, simogatom gyönyörű, kerek popsiját.
Action:
Megfordul így ölelem, csókolom bársonyos bőrét nyakán, hátán. Majd vissza állva csókolózunk, nem az a tele szájas, de finom, érzékin csókol gyönyörű ajkaival. Letérdel elém álló falloszom kézbe fogja és megkérdi , hogy felhúzza -e a bőrt. (Máshol már olvastam ezt. Az elején még voltak ilyen klissék " Szereted nyalni a puncim?") Később mikor fesztelenebbek lettünk ezek elmaradtak.és lazán természetesen társalogtunk. Előbb légy szelíd angyal majd vadmacskám! Így is lett, mert szépségével, bomba testével felpörgetett rendesen. Majd ágyra fekve csókok, simik, piros tanga le. .Megbeszéltük legközelebb ne legyen combfix rajta. Finoman a punit simogattam közben a ciciket csókoltam. Éreztem nedvesedik jól a tini puni. Ujjazásra kértem engedélyt. Előbb egy ujjal, majd a másodiknál kis szisszenést hallottam. Ej gondoltam, hogy a farkam vastagabb az átlagnál ( nem long), mi lesz a szexnél? DE nem lett semmi gond. Gumi húzás után Domika az Ágyra támaszkodva kitolta világbajnok popsiját és kis síkosítóval bevezettük farkam rózsaszín, pillangós puncijába. Élvezte kedvesem , ahogy toltam, én meg ahogy kellemesen körül öleli tinipuni a kemény farkam. Bírta az erősebb löketeket is. Közben markoltam kemény, formás popsit. Dugás közben szívesen csókoltam, harapdáltam volna a popit, de nem vagyok Marylin Menson ! :) Na még csak ne durranjak el. Kihúztam falloszom és csókoltam, nyaltam rózsaszín ánuszát, puniját ujjammal rásegítve. Mondtam egy számot ,69. Domika profi, máris az ágyon feküdtünk én alatta így kényeztettük egymást.. Később szemből kényeztettem a lucskos puncit. Kértem élvezzen el( nem egy sorozat élvező) . És hosszabb érzéki nyalás és szenvedélyes ujjazás, nyalás után elélvezett! Szeretek örömet okozni, De ő is. Időnk véges. Újabb térdelés és első rangú szopást ad. Ajkai közt farkam, zacsit finom kezével fogja, simogatja. Egyik lábam az ágyra teszem, érti ő ajkai közt élvezem ahogy a golyszlikat szopja, nyalja. Bájlécemmel szép pofiját ütögetem, tarkóját simizem , Látom élvezi Ő is nagyon. Ajkai közé tolom a vastag brét,mely pár löket után szájába lükteti a fehér zselét. Hu ez baromi jó volt! Hagyja farkam még ajkai közt pihenni. Majd feláll , adok egy puszit zárt ajkaira. Jöhet Szilvia, letisztítjuk magunk. Még kis időt átbeszéljük, közben simogatom csini testét. Búcsúként csoki és csók. Jövök még!
Elszámolás:
A szájba élvezés extrám volt , de ezzel együtt is alacsonyabb az átlagnál. Kiváló, korrekt vendéglátó.
Összkép:
Már régen vártam, hogy megismerjem Dominikát, és jól tettem, hogy taliztam Vele. Jól éreztem magam így első randinknál aminek lesz folytatása. Normális, nem játsza túl magát , szex terén egy felejthetetlen élmény. Legszívesebben elutaznék Vele valami szép helyre, mondjuk Dominikára. :)